Strona główna SKKT w ZSZ nr 1
w Dęblinie

     Jesteś stronie głównej Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Gen Franciszka Kleeberga w Dęblinie. Zobacz kim jesteśmy, co zrobiliśmy, robimy i co chcemy zrobić, przeczytaj o naszych osiągnięciach, zobacz zdjęcia z naszych imprez itd itp.

     A to co znajdziesz na naszych podstronach jest przedstawione w skrócie poniżej.


Aktualności

     To co wydarzyło się w najbliższej przeszłości, co jest najważniejsze na dzisiaj i co jest planowane w najbliższej przyszłości - to własnie tematyka tego działu. Zapytasz może dlaczego piszemy takie oczywiste rzeczy. To proste: zachęcamy do dalszego przeglądania i... zapełniamy miejsce tekstem :P.

więcej...      do góry...


Plan pracy

     Może jest trochę za ambitny, ale czemu ma taki nie być? Zresztą sam oceń i jeśli stwierdzisz, że ci sie podoba - przyjdź i podziałaj z nami. Przy okazji przeżyjesz wspaniałą przygodę, i to nie raz i nie sam :).

więcej...      do góry...


Projekty i prezentacje

     Zamieszczamy tu prace wykonane przez uczniów naszej szkoły mające związek z krajoznawstwem, turystyką, aktywnym wypoczynkiem itp. Również w tym dziale znajdują się tutaj informacje, opisy, sprawozdania, relacje z konkursów, akcji, projektów i przedsięwzięć.

     Znajdziesz tu wreszcie publikacje nauczycieli, oczywiście jak sie odważą, dotyczące wspomnianych wcześniej temtów.

więcej...      do góry...


Grant edukacyjny

     Zdarzyło nam się szczęśliwie, że nasza szkoła została wylosowana/wybrana spośród innych szkół, które nadesłały swoje projekty do Centrum Edukacji Obywatelskiej/ portalu "Szkoła z Klasą" w ramach tzw. Małego Grantu Edukacyjnego. Tu właśnie zajdziesz opis jego realizacji.

więcej...      do góry...


Galeria

     Chyba najciekawsza część naszej stony. Zobacz jak jest na naszych imprezach. Będziemy też chcieli zamieścić zdjęcia z imprez sprzed kilku, kilkunastu a nawet kilkudziesieciu lat. Zobaczycie jak wtedy wyglądali nasi nauczyciele :) niejednokrotnie jeszcze w roli uczniów.

więcej...      do góry...

Stona powstała w oparciu o serwis Kurs HTML - strona www za darmo Sławomira Kokłowskiego.
© Oddział Miejski PTTK - Dęblin
webmaster
xml:lang="pl" lang="pl