Oddział Miejski PTTK
w Dęblinie

     To jest strona główna Oddziału Miejskiego PTTK w Dęblinie (nie myl jej ze stroną startową :P). Znajdziesz tu informacje o samym Oddziale jako jednostce organizacyjnej PTTK, o jego historii, dniu dzisiejszym, a co najważniejsze, o ludziach, którzy tak naprawdę stanowią jego istotę.

     Poniżej znajdziesz krótki opis tego, czego możesz spodziewać się na każdej podstronie.


Aktualności...

     ...czyli wszystko co dotyczy tzw. dnia dzisiejszego w szeroko pojętym znaczeniu: informacje o bieżących wydarzeniach i relacje z zakończonych, aktualne wysokości składek członkowskich, o tym jak zapisać sie do PTTK, terminach zebrań itp.

więcej...      do góry...


Historia OM PTTK

     Docelowo znajdą się tu informacje dotyczące działalności Odddziału od momentu jego powstania do niemalże czasów obecnych. Dział ten mamy zamiar rozwijać przede wszystkim w oparciu o dokumenty, zdjęcia i relacje byłych i obecnych członków, sympatyków, choć nie pogardzimy informacjami od wszystkich innych. Liczymy tu na niezgłębione pokłady ludzkiej pamięci. Na pewno jest coś, co wiesz i warte jest zamieszczenia.

     Jeśli zdarzy się, że znajdziesz nieścisłość, przekłamanie lub brak informacji na jakiś temat w dziedzinie historii Oddziału - nie zwlekaj, napisz do nas, zadzwoń i miej wpływ na jakość, poprawność i spójność naszej strony.

Tak czy inaczej informacje zawarte w tym dziale traktują między innymi o:

  • powstaniu Oddziału i jego protoplastach,
  • dawnych pracownikach, działaczach Oddziału oraz jego Prezesach,
  • siedzibach, obiektach, majątku Odddziału,
  • działalności turystycznej, krajoznawczej i szkoleniowej Oddziału,
  • naważniejszych datach.

więcej...      do góry...


Władze

     Dowiesz się tutaj jaką strukturę ma Oddział, jakie organa statutowe w nim funkcjonują oraz kto aktualnie pełni poszczególne funkcje w tych organach. Innymi słowy przedstawione tu są władze Oddziału Miejskiego w Dęblinie.

więcej...      do góry...


Statut

     Przedstawiamy tu podstawowy dokument regulujący zasady działania Oddziału. Ponadto zamieszczamy linki do podstawowych dokumentów PTTK.

więcej...      do góry...


Kalendarz imprez

     Tutaj dowiesz się o imprezach turystycznych, krajoznawczych, konkursach, szkoleniach, spotkaniach, zebraniach w ciągu całego roku - tych zaplanowanych i tych, które się odbyły.

więcej...      do góry...


Kontakt

     Na tej stronie zawarliśmy wszystkie niezbędne dane do kontaktu z nami, jak również z poszczególnymi osobami funkcyjnymi w Oddziale.

więcej...      do góry.. .


Galeria

     Proponujemy tu zaglądnąć nie tylko tym osobom, którym obraz w zupełności zastępuje słowo pisane. Prezentowane zdjęcia pogrupowane sa w galerie tematyczne, jakie - sprawdź sam.

więcej...      do góry...


Dęblin i okolice

     Nie wypada nam nie wspomnieć nic o naszym mieście. Chętnych i ciekawych zapraszamy na małą przechadzkę po nim. Znajdują sie tu informacje na temat położenia, historii i demografii itp dotyczących Dęblina.

więcej...      do góry...


Atrakcje turystyczne

     Wszystko co, naszym zdaniem, godne jest zobaczenia i poznania na naszym terenie i wokół niego, jest przedstawione na niniejszej stronie. Są to zabytki architektury, przyrody, nekropolie, muzea i izby pamięci, obiekty świeckie i sakralne, rezerwaty i parki krajobrazowe. Pokażemy jak można aktywnie i ciekawie spędzać czas na lądzie wodzie i, jak to w Dęblinie, w powietrzu :).


więcej...      do góry...


Linki

     Znajdziesz tu linki do stron, które polecamy odwiedzić.


więcej...      do góry...

Stona powstała w oparciu o serwis Kurs HTML - strona www za darmo Sławomira Kokłowskiego.
© Oddział Miejski PTTK - Dęblin
webmaster